Broń Bezpośredniej Energii – Impuls Elektromagnetyczny

HPEMCase "Plus F"

1
Wariant HPEMCase Plus F posiada wszystkie charketrystyki systemu standardowego, ale posiada o 50% silniejsze natężenia pola i 50% większy zasięg. Szczególnie dobrze nadaje się on do niszczenia urządzeń do podsłuchiwania i monitorowania (np. pluskwy, kamery itp.).

HPEMCase "SWAT"

1
Urządzenie HPEMCase SWAT jest takie samo jak wersja Plus F, z tą różnicą, że posiada ono reflektor zamontowny w niepozornej walizce. Ten system przeznaczony jest przede wszystkim do użytkowania przez zespoły SWAT (Special Weapons and Tactics = Specjalna Broń i Taktyka) i posiada dla uaktywnienia urządzenie do sterowania zdalnego.

HPEM "Car Stop System"

1Zastosowanie przenośnych systemów HPEM ma za zadanie zakłócanie systemów elektronicznych w silnikach pojazdów. System HPEM generuje spektrum częstotliwości mającej wpływ na działanie elektronicznych części samochodów. Konsekwencją tego jest wyłączanie się silnika, samochód toczy się dalej w sposób bezpieczny dla ruchu drogowego: kierownica, system hamulców, airbag nie są zakłócane. Generator HPEM montowany jest z tyłu samochodu operacyjnego