GOLAN 0.15 - Pojemnik przeciwwybuchowy

1
Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 0.15 został zaprojektowany z myślą o punktach kontroli korespondencji. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

GOLAN 0.5 Pojemnik przeciwwybuchowy #

1
Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 0.5 został zaprojektowany z myślą o punktach kontroli korespondencji, małych paczek. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

GOLAN 1.0 - Pojemnik przeciwwybuchowy

1
Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 1.0 umożliwia załadunek aktówki, nesesera lub paczki o zbliżonych wymiarach. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

GOLAN 2.0 - Pojemnik przeciwwybuchowy

1
Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 2.0 umożliwia załadunek większej walizki lub innego przedmiotu o zbliżonych wymiarach. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

GOLAN 3M - Pojemnik przeciwwybuchowy

1Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 3M został zaprojektowany z myślą o zabezpieczeniu i transportowaniu niebezpiecznych przesyłek np. w porcie lotniczym. GOLAN 3M wsytępuje również w opcji gazoszczelnej, co w przypadku transportu tzw. brudnej bomby zapewnia bezpieczeństwo osobom postronnym. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

GOLAN 5.0 - Pojemnik przeciwwybuchowy

1
Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 5.0 został zaprojektowany z myślą o zabezpieczeniu niebezpiecznych przesyłek. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

GOLAN 10 - Pojemnik przeciwwybuchowy

1
Pojemnik przeciwwybuchowy - GOLAN 10 został zaprojektowany z myślą o zabezpieczeniu niebezpiecznych przesyłek. W celu zapoznania się z parametrami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontaktakt z działem handlowym.

SMB Pocztowy Pojemnik Przeciw-wybuchowy

1SMB (Safety Mail Box) został zaprojektowany dla potrzeb urzędów pocztowych, punktów kontroli poczty, sortowni poczty itd. aby bezpośrednio na miejscu wykrycia podejrzanej bądź niebezpiecznej przesyłki można było ją zabezpieczyć i zminimalizować potencjalne zagrożenie do czasu przybycia formacji pirotechnicznych. Komora przeciw-wybuchowa ma kształt odwróconego stożka dzięki czemu podczas wybuchu cała energia wyrzucana jest do góry. Otwór wlotowy może być ukształtowany dowolnie pozwalając na umieszczenie w pojemniku nie tylko kopert, ale również paczek.

ProtecTable

1
ProtecTable to kolejny z produktów MISTRAL GROUP zaprojektowanych z myślą o kontroli bagaży i przesyłek w punktach kontroli.