Komora cyjanoakrylowa PV 4000

1
Komora cyjanoakrylowa z panelem dotykowym to skuteczne narzędzie do wywoływania odbitek linii papilarnych na przedmiotach niechłonnych.

Komora cyjanoakrylowa CyanoSafe

1
Cyjanoakrylowa komora filtrująca CyanoSafe™ została zaprojektowana do bezpiecznego i skutecznego przetwarzania materiału dowodowego, z wykorzystaniem metody cyjanoakrylowej.

DrySafe™ Komora do suszenia materiału dowodowego

1Komora do suszenia materiału dowodowego DrySafe™ została zaprojektowana w celu ochrony operatora i środowiska przed szkodliwymi bakteriami, wirusami i nieprzyjemnymi zapachami związanymi z suszeniem materiału dowodowego, nie naruszając jednocześnie struktury próbki. Konfiguracja urządzenia zapewnia wstępną filtrację osuszającego powietrza napływającego do komory oraz filtrację powietrza wylotowego za pośrednictwem zespołu filtra z węglem aktywnym i filtra HEPA.

SafeFume - Automatyczna cyjanoakrylowa komora laboratoryjna

1

Najbardziej zaawansowana technologicznie komory cyjanoakrylowa na świecie.• Profesjonalna konstrukcja automatycznej komory laboratoryjnej eliminuje konieczność polegania na samodzielnie przygotowanych systemach wentylacyjnych, które nie gwarantują bezpieczeństwa użytkownika, ani też nie są wyposażone w sterownik mikroprocesorowy konieczny do uzyskania powtarzalności wyników.
• System SafeFume steruje wszystkimi funkcjami urządzenia, od momentu jego włączenia, aż do zatrzymania. Dzięki temu, technik kryminalistyki może uruchomić tryb automatyczny nie wymagający dozoru, wprowadzić żądane nasilenie oraz czas parowania, a następnie powrócić na stanowisko po zakończeniu cyklu w celu zebrania wyników.
• Użytkownik ma możliwość ustawienia parametrów czasu parowania, wilgotności oraz odprowadzania oparów, w zgodzie z kryteriami obowiązującymi wewnątrz wydziału, regulaminu bezpieczeństwa pracy w pracowniach laboratoryjnych oraz zasadami etyki zawodowej zarządzania materiałami dowodowymi.
• Na rys. nr 1 Komora SafeFume CA 60T