Oświetlacz Kryminalistyczny Polilight PL 500

1
Polilight® PL500 jest kryminalistycznym oświetlaczem o mocy 500Watt z 12 regulowanymi filtrami do wyboru. Zostało zaprojektowane jako niewielkie urządzenie przenośne do stosowania w miejscu przestępstwa i w laboratorium.

Oświetlacz Kryminalistyczny Polilight PL 500 UV-VIS-IR

1
Polilight® PL500 UV-VIS-IR jest kryminalistycznym oświetlaczem o mocy 500Watt z 12 regulowanymi filtrami do wyboru. Zostało zaprojektowane jako niewielkie urządzenie przenośne do stosowania w miejscu przestępstwa i w laboratorium. W odróżnieniu do podstawowego modelu (PL 500) został rozbudowany o moduł podczerwieni.

Oświetlacz Kryminalistyczny Polilight PL 400

1
Oświetlacz Polilight PL 400 jest źródłem światła na bazie metahalogenowej lampy wyładowczej o mocy 400W. Oświetlacz posiada możliwość emitowania światła widzialnego lub ultrafioletowego.

Oświetlacz kryminalistyczny Polilight Flare

1
Polilight®Flare są to oświetlacze zasilane akumulatorowo. Zastosowano w nich diody LED dające wąski i silny strumień światła, idealny do zastosowań na miejscu zdarzenia. Zastosowanie technologii LED zapewnia długą żywotność źródła światła (około 50,000 godzin). Ponadto strumień światła jest bardzo silny i stabilny.