Oświetlacz Kryminalistyczny Polilight PL 500

1
Polilight® PL500 jest kryminalistycznym oświetlaczem o mocy 500Watt z 12 regulowanymi filtrami do wyboru. Zostało zaprojektowane jako niewielkie urządzenie przenośne do stosowania w miejscu przestępstwa i w laboratorium.

Oświetlacz Kryminalistyczny Polilight PL 500 UV-VIS-IR

1
Polilight® PL500 UV-VIS-IR jest kryminalistycznym oświetlaczem o mocy 500Watt z 12 regulowanymi filtrami do wyboru. Zostało zaprojektowane jako niewielkie urządzenie przenośne do stosowania w miejscu przestępstwa i w laboratorium. W odróżnieniu do podstawowego modelu (PL 500) został rozbudowany o moduł podczerwieni.

Oświetlacz Kryminalistyczny Polilight PL 400

1
Oświetlacz Polilight PL 400 jest źródłem światła na bazie metahalogenowej lampy wyładowczej o mocy 400W. Oświetlacz posiada możliwość emitowania światła widzialnego lub ultrafioletowego.

Oświetlacz kryminalistyczny Polilight Flare

1
Polilight®Flare są to oświetlacze zasilane akumulatorowo. Zastosowano w nich diody LED dające wąski i silny strumień światła, idealny do zastosowań na miejscu zdarzenia. Zastosowanie technologii LED zapewnia długą żywotność źródła światła (około 50,000 godzin). Ponadto strumień światła jest bardzo silny i stabilny.

Oświetlacz kryminalistyczny PAGLAB MSA-810

1PAGLAB MSA-810 z odłączanym układem sterowania to najwyższej klasy oświetlacz kryminalistyczny dla potrzeb laboratoriów kryminalistycznych. Nowy oświetlacz Projectina PAGLAB MSA-810 jest specjalistycznym urządzeniem zaprojektowanym do pracy w laboratorium. Ten nowoczesny oświetlacz jest uzupełnieniem dla modeli SL-450 oraz CSL-700, doskonale sprawdzającym się przy badaniach śladów materiału dowodowego, weryfikacji i przygotowywaniu dokumentacji.

Oświetlacz kryminalistyczny SL-450

1Oświetlacz kryminalistyczny SL-450 firmy Projectina - KSENONOWY oświetlacz o wysokim natężeniu światła do zastosowań na miejscu zbrodni i w laboratorium. Oświetlacz SL-450 jest w pełni przenosny. Brak wiązek przewodów i konieczności użycia torby. Dzieki temu operator ma mozliwość nieograniczonego ruchu na miejscu zbrodni. Lampa ksenonowa zapewnia intensywne zródło swiatła na potrzeby ogólnych czynności na miejscu zbrodni. Wbudowana funkcja siedmiu róznych widm swiatła, w tym światła UV od 365 nm do 530 nm i swiatła białego.

Oświetlacz kryminalistyczny CSL SHOE

1Nowy oświetlacz kryminalistyczny CSL SHOE firmy Projectina dopełnia gamy produktów do badania miejsca zbrodni. Macierz LED o dużym natężeniu światła wspiera śledczych w codziennej pracy. Ręczny, lekki oświetlacz zasilany przez akumulator został specjalnie opracowany na potrzeby poszukiwania odcisków obuwia i dokumentów. Liniowe źródło światła zapewnia wysoki kontrast odcisków obuwia na różnych powierzchniach. Standardowy uchwyt teleskopowy sprawia, że oświetlacz CSL SHOE jest wyjątkowo łatwy w użyciu.