COMAC - mikroskop do kryminalistycznych analiz porównawczych

1COMAC firmy Projectina - mikroskop do kryminalistycznych analiz porównawczych, takich jak:
• Analiza dokumentów
• Ślady użycia narzędzi
• Analiza amunicji zespolonej i pocisków
• Analiza banknotów i monet
• Badania nie legalnych tabletek

Foto Light Box

1
Foto Light Box firmy Projectina to unikalny system do oświetlania i fotografowania odcisków obuwia z folii kryminalistycznych. Urządzenie Foto Light Box to uniwersalna stacja stosowana w pracy techników kryminalistyki, zapewniająca optymalne oświetlenie żelatynowych lub przeźroczystych folii kryminalistycznych oraz wykonywania fotografii przy użyciu światła bocznego oraz przechodzącego bez ciemni.

DUST PRINT LIFTER - Urządzenie do elektrostatycznego pobierania odcisków

1
DUST PRINT LIFTER: Urządzenie do elektrostatycznego pobierania odcisków w postaci wzoru bieżnika opon i odcisków obuwia.

Nowe urządzenie Dust Print Lifter składa się z jednostki zasilającej wysokiego napięcia/ jednostki sterującej, specjalnej folii niklowanej i metalizowanej rolki przyciągającej. Najnowszy model zestawu wykorzystuje wyłącznie jedną metalizowana matę z tworzywa sztucznego oraz podkładowa folie metalowa. Przypływ wysokiego napięcia przez matę przyciągającą, sprawia że mata zostaje naładowana ładunkiem ujemnym, zaś folia podkładowa ładunkiem dodatnim. Kurz znajdujący się pod matą również odbiera ładunek dodatni. Ujemnie naładowana mata pobierająca przyciąga kurz z ładunkiem dodatnim. Odcisk na kurzu przeniesiony na matę przyciągająca zostanie ujawniony jako dokładne odbicie lustrzane odcisku źródłowego. Urządzenie do elektrostatycznego pobierania odcisków pobiera odciski z powierzchni o nieregularnej fakturze.

DOCUSTAT DS-220 urządzenie do ujawniania pisma wgniecionego na dokumentach

1
DOCUSTAT DS-220 to urządzenie do ujawniania pisma wgniecionego na dokumentach.

UCM - Uniwersalny mikroskop porównawczy do analiz kryminalistycznych

1Mikroskop UCM firmy Projectina to doskonała jakość optyczna połączona z optymalną ergonomią.
Innowacyjne rozwiązania w zakresie optycznych systemów do analiz porównawczych mają wieloletnią tradycję w firmie Projectina. Nasze doświadczenie w konstrukcji i produkcji optycznych systemów do analiz porównawczych na potrzeby zastosowań przemysłowych i kryminalistycznych wynosi ponad 30 lat.