DOCUBOX DIGITAL - Sprzęt do badania autentyczności dokumentów

1DOCUBOX DIGITAL firmy Projectina to nowoczesne urządzenie pozwalające na szczegółową i systematyczną analizę dokumentów.

Zaawansowane metody badań oraz sprawne i wygodne użytkowanie spełniają coraz większe wymagania stawiane przed urządzeniami służącymi do analizy dokumentów.

Opcjonalny zintegrowany czytnik chipów RFID pozwala na szybką weryfikację informacji zapisanych na chipie.

DOCUBOX DRAGON - Sprzęt do badania autentyczności dokumentów

1
Urządzenie imponujące w każdym aspekcie - DOCUBOC DRAGON firmy Projectina to nowoczesne urządzenie łączące funkcje szczegółowej i systematycznej analizy dokumentów oraz sprawne i wygodne użytkowanie. Cechy te pozwalają na szybką i efektywną analizę paszportów, banknotów i innych dokumentów chronionych zabezpieczeniami, zarówno w laboratorium, jak i w terenie.

INSPEC-8 - Sprzęt do badania autentyczności dokumentów

1
NOWY INSPEC-8

Niezawodny przyrząd do drugiego poziomu kontroli w Punktach Kontroli Granicznej z pełną rozdzielczością HD 1920x1080 oraz funkcją robienia zdjęć i zapisu na karcie pamięci SD.

INSPEC-4 - Sprzęt do badania autentyczności dokumentów

1
INSPEC-4 firmy Projectina to kompaktowa, wielofunkcyjna stacja do badania autentyczności dokumentów z aparatem cyfrowym.

DOCUCENTER NIRVIS - Sprzęt do badania autentyczności dokumentów

1
DOCUCENTER NIRVIS firmy Projectina to najwyższej klasy system do analizowania dokumentów.

DOCUCENTER NIRVIS spełnia wszystkie wymagania.


DOCUCENTER NIRVIS to wiodące narzędzie służące do badania dokumentów w trybie ręcznym i automatycznym. Wysokiej jakości elementy optyczne w połączeniu z aparatami cyfrowymi o wysokiej rozdzielczości umożliwiają analizę dokumentów w świetle UV o krótkim zakresie fal, i IR (podczerwień) i całego zakresu luminescencji IR. Wszystkie elementy urządzenia DOCUCENTER NIRVIS harmonijnie ze sobą współpracują, umożliwiając przeprowadzenie całego cyklu czynności, począwszy od optycznego odczytu obrazu poprzez komputerową analizę, do systematycznej archiwizacji obrazów i danych pomiarowych.

PAGScan - czytnik dokumentów

1
PAGScan firmy Projectina

Nowy czytnik dokumentów PAGScan (światło białe i podczerwień), z modułem RFID, czytnikiem kart inteligentnych (Smart Card) i czytnikiem paska magnetycznego.

DOCUSTAT DS-220 urządzenie do ujawniania pisma wgniecionego na dokumentach

1
DOCUSTAT DS-220 firmy Projectina to urządzenie do ujawniania pisma wgniecionego na dokumentach.

DMM-2000 Cyfrowy mikroskop pomiarowy

1Mikroskop DMM-2000 firmy Projectina to uniwersalne narzędzie na potrzeby zapewnienia jakości i nadzorowania procesów. Cyfrowy mikroskop pomiarowy DMM-2000 z mikro i makro obiektywami jest mikroskopem wyposażonym w aparat cyfrowy lub kamerę wideo zapewniającą doskonałą jakość obrazu. Szczególne wrażenie robią kompaktowe wymiary oraz prosta obsługa. To wszechstronne narzędzie nadaje się zarówno do pracy w laboratorium, jak również do prowadzenia szkoleń dotyczących np. tekstyliów, metalurgii, elektroniki, okablowania, inżynierii precyzyjnej, technologii żywienia, papieru, opakowań, tworzyw sztucznych oraz chemii.

DOCUBOX HD

1DOCUBOX HD - Sprzęt do badania autentyczności dokumentów. Wraz z urządzeniem DOCUBOX HD firma Projectina wprowadza do oferty nowe rozwiązanie umożliwiające kompleksowe i systematyczne badanie autentyczności dokumentów, również do zastosowań w terenie. Szeroki zakres możliwości badania w połączeniu z wygodą obsługi, pozwala sprostać zwiększającemu się zapotrzebowaniu na szybką i skuteczną analizę dokumentów podróży, banknotów oraz druku zabezpieczonego, zarówno w laboratorium, jak i w terenie.