RĘCZNY SKANER NIGHTHAWK - HBI WAD

RĘCZNY SKANER NIGHTHAWK – HBI WAD (szeroki detektor) to wytrzymały, ergonomiczny i mobilny skanery rentgenowski, wykorzystywany do szybkiego i skutecznego sprawdzania bagażu, podejrzanych pojazdów, przesyłek towarów oraz do wykrywania ukrytej kontrabandy, narkotyków, materiałów wybuchowych lub broni.

Dzięki zoptymalizowanej lampie rentgenowskiej, skaner NIGHTHAWK – HBI WAD prześwietli większość materiałów m.in. blachę stalową. Podczas prześwietlania, gdy skaner przesuwany jest powoli i bez kontaktu z badanym obiektem, na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości, generowany jest dwuwymiarowy obraz w czasie rzeczywistym. Obudowa urządzenia jest wytrzymała i chroniona przed pyłem oraz wodą. Wbudowana kamera z lampą błyskową umożliwia nagrywanie przeprowadzonych działań. Obrazy można pobrać za pośrednictwem WIFI lub Bluetooth.

Zintegrowany wyświetlacz – innowacyjna aplikacja

Detektor, ekran i interfejs użytkownika są zintegrowane z urządzeniem. Umożliwia to wykonywanie zdjęć w miejscach, w których nie można używać zwykłego urządzenia rentgenowskiego, np. na ścianach, drzwiach, zamontowanych oponach samochodowych, w schowku, przestrzeni konstrukcyjnych pojazdów itp.

Dodatkowe akcesoria

  • WINGBAR TABLET – dodatkowy tablet umożliwiający automatyczne przesyłanie skanów (zdjęć rtg) z urządzenia na tablet WINGBAR w celu ich analizy, obróbki i archiwizacji w sposób niezależny przez drugiego operatora. Dzięki oprogramowaniu HBI na tablecie WINBAR mamy możliwość podglądu pracy urządzenia i podwójnej kontroli uzyskanych wyników.
  • DETEKTOR OŁOWIU PB – detektor ostrzegający operatora o zastosowaniu osłon ołowiowych, mających na celu utrudnienie lub uniemożliwienie przeprowadzenia skanowania w celu wykrycia ukrytych przedmiotów w przestrzeniach konstrukcyjnych.
Karta katalogowa